SOSYAL MEDYA
Franchise - Waffle King Bodrum

FRANCHISE

Waffle King Bodrum

Waffle King ve SİZ


Waffle King zincirinin yüksek kaliteli bir iş organizasyonu olarak tanınması ve en iyi lisans imkanlarından birisi olmasının temel nedeni, başarısının büyük oranda işletmecilerinin üstün niteliklerine dayanmasıdır. Tabii, bu başarıyı pekiştiren diğer unsur, hemen hemen hiçbir işletmenin sağlayamadığı yüksek kalitede verilen Waffle King eğitim ve destek programlarıdır. İşletmecilerimizden beklediğimiz temel özellikler şunlardır: - Girişimci bir ruh ve başarma tutkusu. - Özellikle insan yönetimi ve finansal yönetimde geniş tecrübeler. - Tüm zaman ve gücünü restoran yönetimi için harcama isteği ve imkanı. - Askerliğini tamamlamış olmak. - yeterli bir süre eğitim programını tamamlayabilmek. - Waffle King işletmeciliğinin gerektirdiği yatırımları karşılayabilecek finansal imkanlara şahsen sahip olmak.

Waffle King Lisansı Almanın Avantajları


Waffle King işletmecisi olmak, size verilecek eğitim ve destekler sonucu başarılı bir iş sahibi olabilme imkanı yanında birçok avantajlar da getirecektir.

Kendi İşinizin Sahibi Olmak


Waffle King işletmecisi olmanız, bir yandan kendi işinizin sahibi olurken bir yandan da Waffle King uzmanlığı ve deneyimini yanınıza almanız, dolayısıyla da risklerinizi büyük ölçüde azaltmanız demektir.

Alacağınız Destek ve Servisler


Tüm işletmecilere birinci günden başlamak üzere verilen yoğun ve kaliteli eğitimler, restoran dekorasyonu ve ekipman yerleşimi, ulusal ve lokal pazarlama destekleri, mal ve hizmet standartlarının sürekliliğini sağlamaya yönelik malzeme alımı ve kalite kontrol hizmetleri, ürün araştırma ve geliştirme gibi; ama bunlarla sınırlı kalmayan, Waffle King eksperlerinin size sağlayacağı destek ve danışmanlık.

Zengin İnsan İlişkileri


Bir takım olarak çalışacağınız ekibiniz ve müşterilerinizle kurucağınız iletişim size insan ilişkilerinin zengin olduğu bir ortam yaratacaktır.. Waffle King Başarısına Katkıda Bulunabilme Fırsatı Waffle King işletmecileri, sadece sistemi en iyi şekilde uygulayan değil, aynı zamanda sistemin mükemmelleştirilmesi konusunda da aktif rol alan kişilerdir. İşletmeciler ayrıca, yeni ürünler geliştirme konusunda da önemli roller üstlenmişlerdir. Örneğin Waffle King'in en başarılı ürünlerinden konyaklı dondurma, bir Waffle King işletmecisi tarafından yaratılmıştır.

Kişisel Tatmin


Waffle King ile beraberliğiniz hem kendi işletmenizin patronu hem de uluslararası bir organizasyonun üyesi olmanın getireceği kişisel tatmini sağlayacaktır.

Kişisel ve Profesyonel Gelişim


Waffle King'in size sağlayacağı sağlam bir işletme deneyimi ve eğitimden dolayı üstün bir profesyonel gelişim sağlayacaksınız. Kısacası, bir tarafta başarma tutkusu ile dolu girişimci bir ruh, diğer tarafta Waffle King ve üstün avantajları, sağlıklı ve kârlı bir yatırım için gerekli tüm unsurları barındıran sağlam bir temel oluşturacaktır.