SOSYAL MEDYA
Kurumsal - Waffle King Bodrum

HAKKIMIZDA

Waffle King Bodrum

Lezzetli bir waffle yemek herkesin hakkı… 
Kahramanmaras Dondurması ile yıllardır biriktirdigimiz tecrubeyi Waffle King markamız adı altında devam ettiriyoruz. 
Waffle King ailesi olarak 20 yılı askın suredir Bodrumda dondurmacılık ve waffle sektorundeyiz. Yeniliklere ve gelisime acık olan sirketimiz sizlerin talepleri dogrultusunda lezzeti ve kalitesi ile memnuniyetinizi kazanmak icin daha da cok calısmaktadır. 
Amacımız damak tadına duskun herkesin ozenle hazırladıgımız waffln tadına bakması ve istisnasız tum musterilerimizin begenisini kazanmak. 
Hedefimiz; daha genis kitlelere ulasmak amacı ile ulke ve dunya genelinde subelerimizi cogaltmaktır. 
Herkesi en yakın Waffle King’e bekliyoruz. 
Saygılarımızla… 

BİZE ULASIN
 • Waffle King Bodrum
  Waffle King'in hikayesi 1998'de baslıyor. Bodrum'da bu hizmete basladıgı gunden bu yana basarıyla devam ettirmektedir.
 • Waffle King Bodrum
  Yeniliklere ve gelisime acık olan sirketimiz sizlerin talepleri dogrultusunda lezzeti ve kalitesi ile memnuniyetinizi kazanmak icin daha da cok calısmaktadır.
 • Waffle King Bodrum
  Amacımız damak tadına duskun herkesin ozenle hazırladıgımız waffle'nin tadına bakması ve istisnasız tum musterilerimizin begenisini kazanmak.
 • Waffle King Bodrum
  Hedefimiz; daha genis kitlelere ulasmak amacı ile ulke ve dunya genelinde subelerimizi cogaltmaktır. Herkesi en yakın Waffle King’e bekliyoruz.

Kalite Politikamız

Waffle King Bodrum
​Tum urunlerimiz icin kalite her zaman onceliklidir. Sirketimiz sadece Turkiye’de gecerli standart ve yonetmelikleri uygulamakla kalmayıp, Avrupa standartları ve yonetmeliklerini de uygulamaktadır.

Urunlerimizin kalitesine, cevrenin korunmasına, enerjinin verimli kullanımına, calısanlarımızın saglık ve guvenligine verilen onem, sistemsel yaklasımlarla vurgulanmaktadır.